Notowania


Kontakt RI


Ważne linki


Raporty bieżące Powrót >

2020

Numer raportu Data raportu Temat raportu
13/2020 2020-05-26 Informacja nt. wpływu epidemii koronawirusa COVID-19 na działalność Grupy Kapitałowej Boryszew – aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 5/2020 z 17 marca 2020 roku, w którym poinformowano o ograniczeniu działalności w Segmencie Motoryzacja, Zarząd Boryszew S.A. („Emitent”) informuje, iż w dniu 26 maja 2020 roku przyjął wstępny harmonogram operacyjny zgodnie z którym proces wznawiania przez spółki Segmentu Motoryzacja produkcji w swoich zakładach jest dostosowany do bieżącego zapotrzebowania ze strony odbiorców Segmentu.
Pozostałe spółki Grupy Kapitałowej (Segmenty Metale i Chemia) zaczynają odczuwać wpływ epidemii na swoją działalność operacyjną, w okresie od kwietnia 2020 roku w szczególności w zakresie spadku popytu na część ich produktów. Nie zanotowano istotnego spadku zdolności produkcyjnych oraz naruszenia lub zerwania łańcuchów logistycznych w procesach prowadzonych przez Spółki Grupy.

 

O kolejnych zdarzeniach oraz uwarunkowaniach, istotnie wpływających na generowane wyniki finansowe, sytuację gospodarczą i płynnościową, Emitent będzie komunikować w trybie kolejnych raportów.

 

Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

 

Podpisy:
Piotr Lisiecki - Prezes Zarządu

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »