Notowania


Kontakt RI


Ważne linki


Relacje inwestorskie RSS

Grupa Boryszew dołącza do Rady Programowej Re-Source Poland Hub

A A A

Grupa Boryszew, podejmując działania na rzecz poprawy jakości środowiska w Polsce, dołączyła do Rady Programowej Re-Source Poland Hub. Ponadto, przedstawiciele Grupy Boryszew wystąpili w roli ekspertów na konferencji „Tania, czysta energia z OZE dla przemysłu” organizowanej przez forum.

Re-Source Poland Hub to platforma zrzeszająca odbiorców i dostawców energii odnawialnej. Celem forum jest podejmowania działań na rzecz tworzenia lepszych ram regulacyjnych dla rozwoju umów zakupu energii odnawialnej od jej wytwórców (PPA), edukacja interesariuszy oraz kształtowania możliwości ich współpracy.

Konferencja „Tania, czysta energia z OZE dla przemysłu” rozpoczęła nowy rozdział w kalendarzu wydarzeń, podczas których poruszane będą kwestie istotne dla przemysłu w Polsce. W programie konferencji duży nacisk został położony na aspekt edukacyjny. To szansa przede wszystkim dla odbiorców, aby zrozumieć specyfikę kontraktów cPPAs oraz zapoznać się z jej wariantami, co pomoże w przyjęciu modelu najbardziej odpowiadającemu profilowi działalności danego przedsiębiorstwa. Kornel Koronowski, COO Boryszew Energy wziął udział w panelu „Wprowadzenie do corporate PPAs”, który był warsztatem edukacyjnym dla odbiorców energii.

W konferencji wzięło udział około 200 osób z Polski i zagranicy. Grupa Boryszew nie tylko podzieliła się swą ekspertyzą, ale także otrzymała solidną dawkę wiedzy, która ułatwi optymalizowanie kosztów energii.

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »