Notowania


Kontakt RI


Ważne linki


Relacje inwestorskie RSS

Boryszew w gronie największych polskich eksporterów

A A A

Grupa Boryszew znalazł się na 15 miejscu zestawienia Największych Polskich Eksporterów 2018 roku opublikowanego w Forbesie. Zawdzięcza to wysokim przychodom płynącym z eksportu. Magazyn zamieścił także listę 25 Największych Polskich Prywatnych Inwestorów za Granicą, na której również znalazł się Boryszew.

Wysoka pozycja w rankingu Największych Polskich Eksporterów 2018 rok (brano pod uwagę 150 firm)potwierdza, że Boryszew nieustająco jest znaczącym graczem na polskiej scenie eksportowej. Według danych, udział eksportu w ogólnej sprzedaży wyniósł w spółce 64%. W rankingu wysoko znalazły też się m.in. Polski Koncern Naftowy Orlen, KGHM czy Grupa Lotos.

Na liście 25 Największych Polskich Prywatnych Inwestorów za Granicą Boryszew również zajął 15. miejsce. W rankingu wyceniana była wartość aktywów ulokowanych poza Polską, ale należących do największych rodzimych przedsiębiorców. Łączna wartość zagranicznych aktywów pierwszego i jedynego w Polsce Rankingu Prywatnych Inwestorów przekroczyła 34 miliardy złotych.

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »