Notowania


Kontakt RI


Ważne linki


Relacje inwestorskie RSS

Boryszew Wyróżniony Nagrodą Zukunftspreis Brandenburg 2017

A A A

Po raz pierwszy polska spółka została wyróżniona nagrodą dla przedsiębiorców Zukunftspreis Brandenburg 2017. W konkursie nagrodzono sześć firm, a wśród laureatów znalazła się spółka należąca do Grupy Boryszew – Boryszew Oberflächentechnik Deutschland GMBHZ.Niemiecki zakład w Prenzlau zajmuje się produkcją galwanizowanych komponentów dla branży motoryzacyjnej, a wśród jego odbiorców znajdują się takie marki jak Volkswagen. Audi, BMW, Toyota i Daimler. O szczegółach dotyczących wyboru laureatów organizatorzy opowiedzą 10 listopada 2017 r. w trakcie gali wręczenia nagród.

Nagroda Zukunftspreis Brandenburg 2017 jest dedykowana przedsiębiorstwom, które funkcjonują na terenie Brandenburgii za wybitne osiągnięcia w postaci m.in.: działań twórczych, innowacyjnych oraz umiejętności inwestycyjne nawet w trudnych warunkach. Nagrodę przyznają izby handlowe, rzemieślnicze i gospodarcze landu Brandenburgia.

Jury konkursu doceniło spółkę z Grupy Boryszew ze względu na wysokie zatrudnienie w trudnym ekonomicznie regionie oraz wysoką przedsiębiorczość. Istotne znaczenie miało również odbudowanie zakładu po pożarze w 2015 r. oraz szybkie wznowienie działalności.

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »