Notowania


Kontakt RI


Ważne linki


Relacje inwestorskie RSS

Program Praktyk i Staży w Grupie Boryszew

A A A

Grupa Boryszew, jedna z największych grup przemysłowych w Polsce, uruchamia I edycję Programu Praktyk i Staży. Na studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków technicznych czeka szeroka oferta staży i praktyk. W pierwszej odsłonie Programu dla zainteresowanych przygotowano 65 miejsc w 10 krajowych zakładach Grupy.

Boryszew to jedna z największych grup przemysłowych w Polsce. Działa w branży motoryzacyjnej, metalowej i chemicznej. Operuje za pośrednictwem 30 zakładów produkcyjnych i centrów R&D zlokalizowanych Europie, Azji oraz obu Amerykach. Sukces firmy jest efektem pasji, zaangażowania i entuzjazmu niemal 10 000 pracowników na 4 kontynentach.

,,Oferowane przez nas praktyki i staże pozwalają zdobyć cennie doświadczenie zawodowe w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie, której produkty mają szerokie zastosowanie w wielu branżach gospodarki, szczególnie w przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym. Nasi praktykanci i stażyści doceniają nas za to, że umożliwiamy im zdobywanie praktycznych doświadczeń na wszystkich etapach produkcji oraz za to, że zapraszamy ich do uczestnictwa w ciekawych i pełnych wyzwań projektów.’’- mówi Magdalena Fleśman, Kierownik Działu Kadr, Płac i Spraw Administracyjnych w Impexmetal SA Aluminium Konin, spółki wchodzącej w skład Grupy Boryszew.

Zgodnie z przyjętymi zasadami, praktyki odbywać się będą w od lipca do września. Potrwają do 2 miesięcy. W przypadku staży, przewidywany czas trwania to od 3 do 9 miesięcy. W trakcie Programu, uczestnicy realizują praktykę/staż pod kierunkiem doświadczonego pracownika Grupy. Zajmuje się on planowaniem celów i zadań, monitoruje i ocenia ich realizację oraz dostarcza niezbędnych wskazówek pozwalających doskonalić umiejętności.
Termin nadsyłania aplikacji upływa 23 czerwca 2017 roku.

Szczegółowe informacje na temat Programu Praktyk i Staży w Grupie Boryszew.

Lista dostępnych praktyk i staży jest dostępna tutaj.

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »