Notowania


Kontakt RI


Ważne linki


Relacje inwestorskie RSS

Boryszew w WIG 30

A A A

23 września 2013r Boryszew S.A. wszedł w skład WIG 30 - najbardziej prestiżowego, skupiającego największe spółki warszawskiej giełdy indeksu.


Boryszew S.A. międzynarodowy koncern dynamicznie rozwijający się w branży metali nieżelaznych i automotive wszedł 23 września w skład prestiżowego indeksu WIG 30 skupiającego największe spółki warszawskiej giełdy.


„Skala prowadzonej działalności zarówno w wymiarze liczbowym, jak i czysto geograficznym jednoznacznie predestynuje nas do WIG30. Jestem przekonany, że informacja o włączeniu Grupy w skład WIG30 ucieszyła wszystkich naszych akcjonariuszy tym bardziej, że Boryszew należy do czołówki najbardziej płynnych spółek na warszawskim parkiecie. Jest to oczywiście także motywator do jeszcze bardziej wytężonej pracy, której odzwierciedleniem będą nie tylko wyniki finansowe, ale i zadowolenie akcjonariuszy wyrażone wzrostem kursu akcji Boryszewa".– mówi Piotr Szeliga Prezes Zarządu Boryszew S.A. „Skutecznie i konsekwentnie realizujemy przyjętą strategię rozwoju segmentu automotive, a widoczna w naszych działaniach determinacja w realizacji przyjętej i przedstawionej naszym akcjonariuszom wizji rozwoju Boryszewa doceniana jest przez szeroko rozumiany rynek.” – dodaje Prezes Boryszewa.

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »