Relacje inwestorskie Boryszewa wysoko w rankingu Gazety Giełdy Parkiet

A A A

W przeprowadzonym przez Gazetę Giełdy Parkiet badaniu poświęconym jakości relacji inwestorskich spółek z WIG 30 Boryszew zajął wysokie 9 miejsce z oceną powyżej średniej dla całego indeksu.

W trwającym od 15 września do 15 października badaniu relacji inwestorskich wzięło udział ponad 27,5 tys. osób. Odpowiadali oni na pytania na temat jakości i sposobów komunikacji warszawskich blue chipów z czynnymi uczestnikami rynku kapitałowego.

„Staramy się, aby wszystkie prowadzone przez nas działania komunikacyjne uwzględniały specyfikę i oczekiwania poszczególnych grup odbiorców. Wdrażamy nowe rozwiązania i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby dotrzeć do inwestorów zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Cieszę się, że nasza praca została dobrze oceniona w badaniach Parkietu.” – mówi Piotr Szeliga Prezes Zarządu Boryszew S.A. „Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że są obszary w których możemy poprawić niektóre elementy. Będziemy nad nimi pracować, by w kolejnym rankingu znaleźć się jeszcze wyżej.”

***
Grupa Boryszew to jedna z największych grup przemysłowych w Polsce. Grupa zatrudnia ponad 8000 pracowników w kilkudziesięciu zakładach produkcyjnych na 3 kontynentach.
W pierwszym półroczu 2014 r Grupa Boryszew osiągnęła 51 mln zysku netto, 79,1 mln zł zysku na działalności przy przychodach 2,53 mld zł
 

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »