Nasza oferta

Baterpol S.A.

A A A

Baterpol S.A.

OPIS OGÓLNY:

Baterpol prowadzi skup i przerób złomu akumulatorowego, będąc równocześnie znaczącym producentem ołowiu rafinowanego i stopów ołowiu.
Spółka prowadzi działalność w dwóch zakładach, Zakład Przerobu Złomu Akumulatorowego zlokalizowany w Świętochłowicach oraz Zakład Ołowiu zlokalizowany w Katowicach.
Stosowane rozwiązania technologiczne zamykają cykl recyklingu akumulatorów i pozwalają na gospodarcze wykorzystanie ponad 95% masy złomu akumulatorowego.
Ołów odzyskany ze zużytych akumulatorów wykorzystywany jest do produkcji ołowiu rafinowanego, a elektrolit i siarka z odsiarczonej pasty są wykorzystywane do produkcji siarczanu sodu – stosowanego w przemyśle chemicznym.
Zastosowane najnowocześniejsze w świecie rozwiązania technologiczne gwarantują ekologiczny recykling zużytych akumulatorów, w warunkach spełniających wymagania krajowych i unijnych standardów bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Firma posiada specjalistyczną bazę transportową przystosowaną do przewozu odpadów niebezpiecznych i jest w stanie skupić każdą ilość złomu akumulatorowego z terenu całego kraju.

Katalog

OFERTA HANDLOWA:

  • Ołów rafinowany (od PB985R do PB940R)
  • Stopy ołowiu z dodatkiem antymonu (SB), selenu (SE), wapnia (CA), srebra (AG) i cyny (SN)
  • Produkty walcowane i prasowane: taśmy, blachy, rury, druty
  • Polipropylen
  • Siarczan sodu

BATERPOL_GALERIA_DOL_edytowany-1.jpg

Dane kontaktowe:

Marek Żelazny – Dyrektor Handlowy
Tel: +48 32 779 20 00
E-mail: mzelazny@baterpol.pl

 

Do góry

Jeżeli masz do nas jakieś pytanie, wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe


Więcej »